Kariéra

Hledáme kolegu / kolegyni

Prodejce letenek a cestovních služeb / Travel Consultant

Popis pracovní pozice:

Do našeho pražského týmu hledáme příjemného a komunikativního kandidáta na pozici prodejce letenek, cestovních služeb a zájezdů. Hlavní náplní Vaší práce bude především jednání s klienty a vytváření komplexních nabídek dle požadavků klienta. Ideální kandidát by měl mít aktivní zájem o cestovní ruch a schopnost naslouchat přáním zákazníka.

Vaší zodpovědností bude:

  •         nabídka a prodej zájezdů, letenek a ostatních cestovních služeb,
  •         vyřizování přijatých poptávek a následné rezervace,
  •         zpracovávání cest na míru dle požadavků klientů,
  •         vyřizování víz, uzavírání cestovního pojištění, pronájem aut, rezervace ubytování, zajištění dopravy, transferů apod.,
  •         poskytování poradenství a komunikace se zákazníky.

Požadujeme:

  •         SŠ vzdělání,
  •         zájem o cestovní ruch,
  •         dobré zeměpisné znalosti,
  •         znalost rezervačního systému pro prodej letenek Galileo nebo Amadeus,
  •         komunikativní znalost AJ,
  •         uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook),
  •         příjemné vystupování,
  •         dobré komunikační a prodejní dovednosti,
  •         pečlivost a smysl pro zodpovědnost.

 Výhodou / není podmínkou:

  •         praxe v prodeji zájezdů v cestovní kanceláři nebo agentuře,
  •         osobní zkušenost s cestováním.

Nabízíme:

  •         pracovní úvazek PO-PA, volné víkendy,
  •         zajímavou a dynamickou práci v příjemném stabilním kolektivu,
  •         motivující platové ohodnocení,
  •         zvýhodněné ceny zájezdů pro Vás a Vaše rodinné příslušníky,
  •         stravenky,
  •         příspěvek na penzijní pojištění,
  •         důraz na rozvoj zaměstnanců.

Další informace:

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete své životopisy na adresu nemcova@nemoletenky.cz  a jako předmět uveďte „Prodejce cestovních služeb“.

Zasláním svého životopisu společnosti Nemo&Selecta s.r.o. dáváte souhlas se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních a citlivých údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v platném znění pro účely výběrového řízení.