Jak objednat

Cestovní agentura Nemo&Selecta Vám zde nabízí průvodce, jak efektivně využívat široké internetové nabídky služeb. V každém okamžiku jsme připraveni Vaše požadavky zodpovědět na tel. číslech +420 224 228 627 a +420 596 117 113 nebo e-mailu info@nemoletenky.cz.
Navštívit nás můžete v kancelářích v Praze nebo Ostravě.

Rezervace letenky

Na úvodní stránce se nachází výběr akčních cen letenek.
Jejich kompletní výpis se zobrazí po kliknutí na odkaz Akční letenky v menu.

V případě zájmu o určitou letenku stiskněte příslušné tlačítko „Objednat“ a budete vyzváni pro doplnění nutných údajů pro rezervaci. Tato rezervace neprobíhá on-line, proto v rámci zvýšení úspěšnosti rezervace uvádějte toleranci dní pro odlet a přílet. Po odeslání a zpracování formuláře budete kontaktováni příslušným pracovníkem, který Vás provede celým rezervačním procesem.

 

Co je LOW COST AIRLINES

NÍZKONÁKLADOVÍ DOPRAVCI LOW COST AIRLINES
Co získáte : opravdu levnou cenu letenky, přímý let do zvolené destinace, nehrozí Vám ztráta letenky- většinou jdete na letiště pouze s potvrzením o letu , které se dá kdykoli poslat v kopii. Letenku si můžete vybrat a koupit sami na internetu jako třeba na naší stránce.

Co za to : let je potřeba zpravidla zakoupit hned při rezervaci, většinou platí čím dříve koupíte, tím nižší bude cena. Po zakoupení nelze většinu levných letenek vrátit . Na přestup si musíte nechat více času, protože zavazadla nejsou automaticky překládána jako u standartních dopravců. Také občerstvení na palubě si musíte koupit, ale studenou bagetu Vám bohatě vynahradí cena letenky.

Proč kupovat levnou letenku u Nemo & Selecta

*Náš online Vám nabízí všechny hlavní nízkonákladové dopravce na jedné stránce vč, českého dopravce SMART WINGS. Podrobný seznam společností. Nemusíte tedy brouzdat po webu a hledat složitě ten nejlepší spoj. Zadáte-li si odlet z Prahy v seznamu destinací se dozvíte, kam se dá levně letět. *Systém Vám nabídne srovnání cen. *Víte za co platíte po najetí na cenu letu se Vám objeví jak cena letenky tak všechny poplatky.

 

Na co myslet při nákupu levné letenky

Připravte si 500 Kč a můžete letět! Tak tyto nereálné sliby na portále Nemo Letenky nehledejte. Reklamy nabízející takto levné letenky nejsou úplné. Můžete sice koupit velmi levné letenky, ale k jejich ceně musíte přičíst i letištní poplatky (taxy). A právě tyto poplatky konečnou cenu letenky zvýší.

 

Levné letenky zajišťujte včas

Plánujete letní dovolenou v době prázdnin a nespoléháte na cestovní kanceláře? V tom případě je lepší si s výběrem letenky pospíšit. Platí, že pokud chcete koupit levné letenky na letní dovolenou, měli byste začít jednat již na jaře.

 

Letenky od nízkonákladových dopravců

Nabízíme letenky společností Smart Wings, Sky Europe, Ryanair, Skyways a desítek dalších. Výhodou levné letenky je cena, nevýhodou užší nabídka služeb. V ceně levné letenky tak zpravidla nebývá zahrnuta strava nebo drobné občerstvení. Často Vám však přepravce nabídne možnost jeho zakoupení v letadle.

 

Změna data odletu

To by mohl být u levné letenky problém. U některých nízkonákladových dopravců to není možné vůbec, někteří to umožňují za nemalý poplatek. Raději počítejte s tím, že u levné letenky datum odletu nezměníte. Čím svobodnější je totiž volba doby odletu, tím dražší letenka bude.

 

Platba levné letenky

U klasických aerolinií můžete mít letenky rezervovány i měsíce aniž byste platili. Hledáte-li však levné letenky, pak se připravte na okamžitou platbu. Teprve po zaplacení letenky máte jistotu, že odletíte.

 

Existuje seznam zakázaných leteckých společností v EU?

Existuje a najdete ho zde ke stažení