Kdo jsme

NEMO & SELECTA je na českém trhu jedna z nejdéle působících agentur, která se specializuje na služební cesty. Obrat našich dvou kanceláří v Praze a Ostravě se stabilně pohybuje nad 160 mil. Kč ročně.

Kromě služebních cest zajišťujeme pro naše klienty široké spektrum cestovních služeb od klasických dovolených až po incentivní zájezdy vytvořené zcela podle představ zákazníka.

Jsme členem mezinárodní asociace IATA.

Kromě obchodních aktivit se naše společnost pravidelně podílí na sponzorství aktivit našich partnerů Nadace Terezy Maxové a Člověk v tísni.

Výhody spolupráce

Zkušenost – od vzniku společnosti v roce 1991 jsme vytvořili zkušený a stabilní tým s minimální fluktuací zaměstnanců. S různými organizacemi spolupracujeme jak dlouhodobě, tak na krátkodobých projektech typu konferencí nebo studijních cest zaměstnanců.

Cena – na základě smluv s leteckými společnostmi rezervujeme zlevněné tarify do vybraných destinací při zachování flexibility letenek. Pro významné zákazníky máme připravené nízké servisní poplatky. Garantujeme evidenci a využití všech bonusových programů leteckých společností ve prospěch zákazníka. Poskytujeme další slevy z rezervací hotelů, aut a pojištění.

Technologie – kombinujeme různé rezervační systémy, máme smluvní přístup do jedné z největších databází hotelových kapacit na světě, spolupracujeme s prověřenou pojišťovnou při prodeji cestovního pojištění. Tato různorodost nám umožňuje vybrat optimální produkt pro naše zákazníky zejména v oblasti služebních cest. Nabízíme samozřejmě také plnohodnotný online přístup k rezervaci letenek, hotelů a cestovního pojištění.

NEMO & SELECTA je zakládajícím členem profesního sdružení Travel Alliance (TA), které má významný podíl na trhu letenek. Celkový obrat TA v prodaných letenkách za rok 2013 byl 502,9 mil. Kč.

Podíl Travel Alliance na trhu letenek v ČR za rok 2013

Podíl Travel Alliance