Letiště Václava Havla - Praha

GO parking s.r.o.
Ke Kopanině 406
252 67 Tuchoměřice
GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E


View Larger Map

Hlavní výhody

  • Bezpečnost - zajišťuje systém trojí ochrany: fyzická ostraha 24 hodin denně, desítky monitorujících kamer, veškerá rizika jsou v plné výši krytá pojištěním.
  • Rychlost - nonstop přepravu realizují devítimístné klimatizované minibusy. Transfer je stejně rychlý jako parkování přímo na letišti a pěší přesun k terminálům - cca tři minuty. Dopravné k terminálům i zpět je v ceně parkovného.
  • cena - GO parking nabízí až o 69% levnější ceny v porovnání s konkurenčními parkovišti u letiště Praha. Týdenní sazba je levnější než přeprava taxi službou z centra Prahy a zpět. Týdenní sazba činí 900 Kč. Při rezervaci online ještě výhodnější ceny!
  • Zázemí - během Vašeho parkování můžete využít služeb bankomatu, sociálního zařízení, můžete si nechat vyčistit, opravit nebo zrenovovat svůj vůz u smluvních partnerů. Na místě je k dispozici startovací zdroj či kompresor.
  • Pohodlí - praktickým, přehledným a finančně výhodným řešením pro často létající zákazníky jsou čipové karty.

Parkování Letiště Praha. GO Parking s.r.o.
pokračujte kliknutím na logo

 

Parkování na letišti Vídeň

Potřebujete se dostat autem na vídeňské letiště? Cestujete od Mikulova nebo od Znojma? Nechcete platit dálniční známku? Pak je tento článek právě pro vás.

ze směru od Mikulova

Budeme popisovat cestu od Mikulova, kdy do Vídně přijedete od severu po Brünnerstraße (silnice B7). Pakliže jedete od Znojma, dojeďte na Brünnerstraße a pokračujte podle návodu.

Když přijedete na křižovatku u SCN (Shopping Center Nord), je možnost odbočit buď vpravo na dálnici (pravé 2 pruhy křižovatky) a nebo jet rovně (směr Floridsdorf). My pojedeme rovně. Projedeme čtvrtí Floridsdorf, přejedeme most přes Dunaj - Floridsdorfer Brücke. Hned za mostem odbočíme vpravo a na další světelné křižovatce odbočíme zase vpravo (pojedeme kolem dunaje jihovýchodním směrem). Jsme na Handelskai, po které pojedeme pořád rovně směr přístaviště (Freudenauerhafen).

Po několika kilometrech se ulice stočí asi o 90° doprava, přejede se jeden z kanálů na Dunaji. Na následující křižovatce je potřeba odbočit vlevo (směr Kaiserbersdorf) a jet po Zinnergasse na jih. Po několika kilometrech člověk dojede na křižovatku, na které je směr vlevo označen jako Schwechat a nebo Flughafen. Tam odbočíme vlevo a dále se orientujeme podle cedulí. Projedeme po hlavní Schwechatem a držíme se směru Flughafen (letiště). Po několika kruhových objezdech jedeme kolem chemičky (ta je při cestě na letiště po levé straně).

Přijíždíme k letišti, na druhé světelné křižovatce odbočíme vpravo a jedeme tam, kam nás cesta veze. Po chvilce motání se na letišti přijedeme k terminálu 1, kde můžeme zaparkovat na jednom ze 2 parkovišť (přímo u terminálu je parkoviště P2 pro krátké stání, o kousek dál - asi 200 m - je parkoviště P4 pro dlouhodobější stání). Cena parkování na P2 je 3.4 EUR/hodinu, na P4 jen 2.5 EUR. Pakliže chcete nechat auto zaparkované delší dobu, doporučuji zakoupit kartu GZE ještě před odjezdem. (v kancelářích Nemo&Selecta s.r.o.)

Parkovací karta Vídeň

Ceník

MístoPlatnost kartyCena karty
Parkplatz C 8 dní 2.000,-Kč
Parkhaus 3,4 8 dní 2.800,-Kč
Parkplatz C 15 dní 2.900,-Kč
Parkhaus 3,4 15 dní 4.500,-Kč

Plánek parkingu

Plánek parkingu Vídeň

 

Další možnost laciného parkování u Vídeňského letiště

Mazur parken

Laciné parkování

Přímo u letiště Vídeň zaparkujete nejvýhodněji na parkovišti Mazur. Parkoviště Mazur je otevřeno 24 hodin denně, 365 dní v roce. Informujte se na odkazu Ceny o našich parkovacích tarifech.
 

 

Kyvadlová doprava

Za pouhých 10 minut z parkoviště k příletovému terminálu. V rubrice Kyvadlová dopravanaleznete aktuální časy odjezdu.

 

Parkovné lze předplatit u nás a to na dobu:

 

 8 dnů za 1350,- Kč

15 dnů za 1750,- Kč

objednávejte na online@nemoletenky.cz

Příjezd

Nezáleží na tom, zda k nám pojedete po silnici B9, Hainburger Bundesstraße, nebo po Východní dálnici A4. Najdete nás snadno a pohodlně.

 
 

Takhle se k nám dostanete:
Parkoviště Mazur se nachází mezi letištěm Vídeň a Schwechatem přímo na silnici B9. Na naše parkoviště se tedy snadno dostanete po silnici S1, dálnici A4 nebo po spolkové silnici B9.

 

Po dálnici A4 – výjezd letiště
1. Výjezd směr Fischamend West
Na semaforu zahnete doprava na silnici B9

Po cca 1,5 km uvidíte vlevo vjezd na parkoviště Mazur

 

Příjezd od východu po A4 
Výjezd Fischamend
Vlevo směr letiště – kolem letiště projedete

Po cca 2 km uvidíte vlevo vjezd na parkoviště Mazur

 

Příjezd od jihu nebo od západu po A1, A21, A2 
Na dálničním uzlu Vösendorf použijete výjezd na S1

Poté sjedete u Schwechatu Ost
Na následujících třech kruhových objezdech se držte ukazatelů na letiště, případně na Fischamend

 

Nebo zcela jednoduše podle následujících souřadnic GPS

N 48° 07‘ 42‘‘
E 16° 32‘ 27‘‘