Tisková zpráva


Travel Alliance byla oceněna jako jeden z nejlepších prodejců letenek 

Praha, 16. února 2015 – Společnost Travel Alliance, a.s. získala prestižní ocenění skupiny Skyteam za objemy prodaných letenek na všechny letecké společnosti sdružené v alianci Skyteam na českém trhu. Slavnostní udílení cen, které každoročně pořádá aliance Skyteam, se letos uskutečnilo 12. února 2015 v muzeu Grévin v Praze a bylo spojeno s oslavou 15. výročí Skyteamu v České republice.

 „Ocenění si velice vážíme, je to hezký dárek k 10. výročí založení Travel Alliance. Profilovat se jako solidní partner firmám, institucím nebo státní správě se ukazuje jako správné. Snažíme se naši práci dělat dobře a poctivě, a letecké společnosti sdružené ve Skyteamu jsou našimi stabilními partnery," řekl Marek Plášil, předseda představenstva Travel Alliance, a.s.

Zuzana Přibylová, obchodní zástupkyně společnosti Aeroflot pro český, slovenský a polský trh, která ocenění letos předávala, k tomu dodává: „Travel Alliance rozhodně patří, z pohledu aliance Skyteam, mezi nejdůležitější subjekty českého trhu prodeje letenek, zejména pak v oblasti korporátního cestování.“

Společnost Travel Alliance sdružující agentury se zaměřením na cestovní ruch - OK-TOURS, Nemo Selecta, Thomas Cook a Agentura Smart - byla oceněna za 3. místo v objemech prodejů letenek na všechny členy aliance Skyteam na trhu České republiky. Na prvních dvou příčkách se umístili Asiana a Student Agency.

Pro více informací kontaktujte:

Marcela Bělovská

Client Relations Manager

Airside Communication

mob.: +420 602 882 280,

 e-mail: marcela@airside.cz

 

O Travel Alliance

Travel Alliance a.s. vznikla v roce 2005 a jde tak o stabilní subjekt českého cestovního trhu s 10 letou historií. Akcionáři jsou cestovní agentury Nemo Selecta, OK Tours, Thomas Cook a agentura Smart. Travel Alliance sdružuje agentury blízké si svým zaměřením. Zajišťují tak nejen naplňování potřeb korporátní klientely od zajištění přepravy letecké, ale i pozemní či námořní, přes ubytování a pojištění, ale i odpověď na téměř jakékoliv požadavky individuálních cestujících, jakož i na opačném pólu stojící kongresovou a incentivní turistiku v plném rozsahu. Travel Alliance spolupracuje se všemi významnými hráči v oblasti přepravy, ubytování, pronájmu aut a pojištění na cesty. Prostřednictvím portálu www.poctiveletenky.cz nabízí letenky s akcentem na udávání plné ceny od prvního kroku.

PřílohaVelikost
Download imageCena za prodej003.pdf350.42 KB